Back to the overview

Tintorettostraat 8

Amsterdam

  • StatusSold
  • Living size205 m²
  • Number of rooms7

Contact

Back to the overview

Tintorettostraat 8

Amsterdam

  • StatusSold
  • Living size205 m²
  • Number of rooms7

Contact

Bekijk deze pagina in het Nederlands

Een royaal en licht dubbel bovenhuis van 204,7 m2 (NEN 2580) met eigen opgang, balkon, een waanzinnig dakterras, openhaard en 7 kamers (waarvan 5 slaapkamers). Het gaat om een casco woning welke helemaal naar eigen smaak gerenoveerd kan worden. De woning kan hierdoor vele originele details behouden.

INDELING:

Tweede verdieping:

Eigen entree, ruime hal waar alle vertrekken op uitkomen. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich over de gehele breedte een ruime kamer en suite (ca. 11 meter) gelegen op het zuiden. Beide kamers beschikken over vele originele kenmerken waaronder fraaie en suite deuren en glas in lood ramen. Aan de achterzijde bevinden zich 2 slaapkamers en een eenvoudige keuken met openslaande deuren naar het balkon. De badkamer op deze verdieping is voorzien van ligbad, toilet en wastafel.

Derde verdieping:

Overloop met deur naar het dakterras (ca. 24m²). Separaat toilet. Twee riante slaapkamers aan achterzijde met uitzicht over het dakterras, beide voorzien van inbouwkasten. Aan de voorzijde bevindt zich de derde slaapkamer.

LIGGING:

Het appartement is gelegen in een zeer rustige straat in Oud-Zuid, tussen het Olympiaplein en de Michelangelostraat in. Diverse winkels in de Beethovenstraat en de gezellige Cornelis Schuytstraat liggen op loopafstand. Tevens is de woning goed bereikbaar met eigen vervoer vanaf de Ringweg A-10 en per openbaar vervoer. Het station Zuid WTC is in directe omgeving.

BIJZONDERHEDEN:

  • Ruim en licht bovenhuis met dakterras;
  • Woonoppervlakte van 204,7 m2 (NEN2580 meetcertificaat aanwezig);
  • Vele originele details aanwezig;
  • Parkeren via vergunningstelsel;
  • Gelegen op erfpachtgrond van de gemeente Amsterdam;
  • De erfpachtcanon bedraagt € 2.460,36 per jaar, algemene bepalingen 2000;
  • Restitutie overdrachtsbelasting voor verkoper;
  • Het betreft een voormalige huurwoning;
  • Het geheel dient gemoderniseerd te worden;
  • Ouderdomsclausule is van toepassing.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Recently viewed