
Olympiaweg 87 A
Amsterdam
- StatusVerkocht onder voorbehoud
- Vraagprijs€ 500.000,- k.k.
- Woonoppervlakte57 m²
- Aantal kamers3
Contact
OLYMPIAWEG 87-A, 1076 VS AMSTERDAM
Een sfeervol driekamer appartement met een geweldige tuin van ca. 38m²op het zuidoost in de verkoop gekregen. Dit appartement heeft door de grote tuin voldoende mogelijkheid om een uitbouw te realiseren. Het appartement van ca 57m² is gelegen op een zeer fijne locatie in Amsterdam Zuid aan de Olympiaweg op steenworp afstand van het Olympiaplein, de Zuidas, het Stadionplein en het Vondelpark. Op de zolderkamer is er een ruime berging aanwezig.
INDELING Entree in de ruime hal. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime en lichte woonkamer. Aan de achterzijde bevinden zich 2 goed bemeten slaapkamers met beide toegang tot de heerlijke stadstuin op het zuidoosten. Ook de keuken geeft toegang tot de tuin. De nette keuken is van alle gemakken voorzien; 4 pits gasfornuis, oven, afwasmachine, grote koelkast met aparte vriezer en zeer veel opbergruimte. De badkamer is voorzien van inloopdouche en wastafel. Separaat toilet. In de tuin bevindt zich een schuur.
LIGGING De Marathon/Stadionbuurt in Oud Zuid is zeer gewild. De combinatie van de vele monumentale woningen, de trendy restaurants, coffeespots en café’s maakt deze wijk zeer populair. Het appartement is gelegen de hoek van de gezellige Marathon- en Olympiaweg. Het Olympisch Stadion ligt op enkele minuten fietsen. Trapt men nog iets verder door dan is daar de Zuidas met het Station Zuid en Noord/Zuidlijn. Voor de dagelijkse boodschappen gaat men naar de benedenburen of één van de supermarkten in de buurt, zoals de Albert Heijn, Jumbo, Marqt. En dan hebben we nog niets gezegd over de fantastische bakkerij ‘le Fournil’ op het Olympiaplein. De woning is zowel voor het openbaar vervoer als de auto gunstig gelegen. Er is geen wachtlijst voor een parkeervergunning en ook een tweede parkeer vergunning in dit gebeid behoort tot de mogelijkheden. Het Haarlemmermeer Station om de hoek heeft directe tram- en busverbindingen naar het centrum en Station Zuid. Daarnaast zit men via de verbindingsweg de Amstelveenseweg binnen no time op de A10!
BIJZONDERHEDEN
- Zeer goed ingedeeld driekamer appartement van 57m² conform NEN 2580;
- Erfpachtcanon is afgekocht tot 2060
- Riante tuin gelegen op zuidoosten van ca. 38m²
- Ruime zolderberging;
- VvE maandelijkse bijdrage €143,34,-;
- Professioneel beheerde VVE;
- Oplevering in overleg, kan snel!
DISCLAIMER Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
NEN CLAUSULE De gebruiksoppervlakte is berekend conform de branche vastgestelde NEN 2580- norm. De oppervlakte kan derhalve afwijken van vergelijkbare panden en/of oude referenties. Dit heeft vooral te maken met deze (nieuwe) rekenmethode. Koper verklaart voldoende te zijn geïnformeerd over de hiervoor bedoelde normering. Verkoper en diens makelaar doen hun uiterste best de juiste oppervlakte en inhoud te berekenen aan de hand van eigen metingen en dit zoveel mogelijk te ondersteunen door het plaatsen van plattegronden met maatvoering. Mocht de maatvoering onverhoopt niet (volledig) overeenkomstig de normering zijn vastgesteld, wordt dit door koper aanvaard. Koper is voldoende in de gelegenheid gesteld de maatvoering zelf te (laten) controleren. Verschillen in de opgegeven maat en grootte geven geen der partijen enig recht, zo ook niet op aanpassing van de koopsom. Verkoper en diens makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid in deze.
Maak een afspraak