Terug naar het overzicht

Plantage Middenlaan 88

Amsterdam

  • StatusVerkocht
  • Woonoppervlakte132 m²
  • Aantal kamers5

Contact

Terug naar het overzicht

Plantage Middenlaan 88

Amsterdam

  • StatusVerkocht
  • Woonoppervlakte132 m²
  • Aantal kamers5

Contact

View this page in English

Werkelijk waanzinnig en zeer sfeervol dubbel benedenhuis van ca. 132 m2, welke is gelegen in een zeer fraai monumentaal pand op de hoek van de Plantage Muidergracht en Plantage Middenlaan. Het appartement kenmerkt zich onder andere door de hoge ornamenten plafonds, karaktervolle details en de raampartijen rondom waardoor er veel lichtinval is. Vanuit de woonkamer heeft men een buitengewoon mooi en vrij uitzicht over het groen en water.

Het appartement heeft momenteel twee slaapkamers, maar van de open werkruimte is eenvoudig een derde slaapkamer te maken of de master bedroom (welke nu zeer royaal is) is eenvoudig op te splitsen. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich een knus en behaaglijke plaats met zijuitgang naar de straat. Tevens heeft dit appartement drie (!) entrees, wat zeer praktisch is voor wonen/werken.

De woning is gelegen in de Plantagebuurt, het rustige deel aan de oostzijde van het centrum. Op loopafstand bevinden zich het Tropenmuseum, Artis, de Hortus Botanicus en het Wertheimpark. In de directe omgeving zijn tevens diverse gezellige restaurants, winkels en culturele voorzieningen te vinden.

Indeling:

Entree (bel-etage): tochtportaal, gang, woonkamer en suite en een moderne keuken met allerlei inbouwapparatuur. In de gang bevindt zich het aparte toilet, een bergruimte en de trap naar het souterrain.

Souterrain: gang, tweede entree vanaf de straat, master bedroom, tweede slaapkamer, apart toilet en een moderne badkamer met bad, inloopdouche en wastafel. Aan het einde van de gang bevindt zicht de open werkruimte met toegang tot de plaats. Van deze ruimte is eenvoudige een derde slaap-/werkkamer te maken. In de gang bevinden zich nog een drietal inbouwkasten waaronder een kast voor de wasmachine en droger.

Bijzonderheden:

  • Eigen grond;
  • Actieve en gezonde VvE;
  • Zeer fraai pand (gemeentelijk monument);
  • Eenvoudig 3e (of 4e) slaapkamer te realiseren;
  • Mooie ligging in de Plantagebuurt.

Kortom: fantastisch huis, met uniek karakter en welke zo is te betrekken.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Recent bekeken