Terug naar het overzicht

Prinsengracht 286

Amsterdam

  • StatusVerkocht
  • Woonoppervlakte145 m²
  • Aantal kamers3

Contact

Terug naar het overzicht

Prinsengracht 286

Amsterdam

  • StatusVerkocht
  • Woonoppervlakte145 m²
  • Aantal kamers3

Contact

View this page in English

STATISTISCHE AFMELDING

Prinsengracht 286F + Prinsengracht 286K (bedrijfsruimte/parkeergelegenheid)

Werkelijk fantastisch appartement van 145 m2, te bereiken met LIFT welke direct uitkomt in het appartement (!) en met bijbehorende riante BEDRIJFSRUIMTE is nu in gebruik als GARAGE en meet 40 m2 waardoor u plek heeft voor twee grote auto’s en uw scooter of andere rijwielen. Het appartement kenmerkt zich o.a. door de fraaie breedte van bijna 10 meter aan de voorzijde (5 ramen!) waarvan men een prachtig en vrij uitzicht heeft over de Prinsengracht, 9-straatjes en de zeer luxe tijdloze inrichting welke het ultieme gevoel geeft van comfort en privacy.

Recent is het geheel in zeer luxe stijl gerenoveerd door een team van internationale architecten en designers waardoor het een oase van rust is gecreëerd in de drukke, levendige grachtengordel.

Ligging:

Het appartement ligt aan de voet van de 9-straatjes en Elandsgracht. Diverse sfeervolle terrasjes en verschillende goede restaurants liggen allemaal op loopafstand. Drie vijf sterren hotels met de daarbij behorende uitstekende voorzieningen liggen binnen een straal van 100 meter. Ontbijten bij het Pulizer of een hapje eten bij restaurant Vinkeles van The Dylan kunt u doen na een kleine wandeling. Op 8 minuten fietsafstand ligt het centraal station en binnen 25 autominuten staat u op Schiphol.

Indeling:

Het appartement bevindt zich op de hoogste verdieping van een kleinschalig appartement complex, een voormalig notarispand, met vier verdiepingen. De ruime marmeren gemeenschappelijk entree geeft toegang tot de lift welke op de bovenste verdieping direct in de hal van het appartement uitkomt. Tevens is het appartement via het zeer royale trappenhuis te bereiken. De inpandige bedrijfsruimte is ingericht als carroom en komt direct uit op de gemeenschappelijke entree op enkele meters van de lift naar het appartement. De berging is tevens vanuit de entree bereikbaar alsmede de gezamenlijke fietsenstalling.

De lift (met sleutel-knop) komt uit in een royale hal waar vanuit alle vertrekken zijn te bereiken. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime woonkamer, met gashaard, en luxe open keuken. Naast de keuken bevindt zich nog een praktische bijkeuken. Aan de achterzijde de master bedroom met walk-in closet, een goede tweede slaapkamer met wederom een walk-in closet en een ruim balkon/terras van 10 m2 (west) met mooi en vrij uitzicht over Amsterdam en waar men de zon heerlijk ziet ondergaan. Zowel vanuit de hal als master bedroom is de luxe badkamer met corian vloer met vloerverwarming + jacuzzi + stoomcabine + wastafel met concetto natuurstenen kommen te bereiken. In de hal bevindt zich nog een garderobekast, de voorraadkast annex wasruimte en een luxe toiletruimte.

De entree van de woning vanuit het trappenhuis bevindt zich vanaf de derde verdieping.

De bedrijfsruimte is in 2015 ingericht als carroom, biedt vele gebruiksmogelijkheden. De ruimte heeft een eigen adres met bel en brievenbus en heeft waterfontein. De ruimte is maar liefst 13 meter diep, totaal 40 m2, waardoor parkeren van 2 auto’s of parkeren gecombineerd met een bedrijfsbestemming mogelijk is. Er is tevens een toegangsdeur naar de gemeenschappelijke hal op de begane grond. De industriële garagedeur, geplaatst in 2015 met vergunning, werkt automatisch en is voorzien van uitrijcamera’s voor het uitrijcomfort.

Bijzonderheden:

  • Lift (deze komt uit in het appartement !);
  • Ruime prive garage (40 m2) met plek voor 2 grote SUV’s;
  • De garage is ook te gebruiken als bedrijfsruimte;
  • Eigen grond;
  • Ruime balkon van 10 m2 gelegen op het westen;
  • Gezonde en actieve VvE, welke wordt beheerd door een professionele VVE beheerder:
  • Appartement is voorzien van vele luxe, o.a.: design gasopenhaard, brede amerikaans eikenvloerdelen, Quooker, Miele en Siemens keukenapparatuur, home-spa, stoomcabine, jacuzzi, lichtdemotica, ledverlichting, ingebouwde Bose muziekinstallatie/TV, airco inverter, italiaanse design wc etc..

DISCLAIMER Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de MVA voorwaarden.

Recent bekeken