Tweede Jan van der Heijdenstraat 57
Amsterdam
- StatusVerkocht
- Woonoppervlakte85 m²
- Aantal kamers3
Contact
Unieke woning van 84 m2 op de begane grond met een tuin van 41 m2 in het hart van de Pijp! Deze woning is recent uitgebouwd en helemaal klaar om door koper naar smaak afgebouwd te worden. De woning biedt goede mogelijkheden voor twee/drie slaapkamers, een ruime woonkamer met openkeuken. Door de uitbouw met patio en dakraam is de woning zeer licht en via de openslaande deuren heeft u toegang tot de ruime tuin.
INDELING:
Eigen entree via de straat. Momenteel bestaat de woning uit een open ruimte welke naar eigen inzicht/wens is in te delen.
OPTIONELE INDELING:
Eigen entree, hal met toegang tot de slaapkamers, badkamer en woonkamer voorzien van open keuken en openslaande deuren naar ruime tuin.
LIGGING:
Het appartement is zeer gunstig gelegen; binnen een straal van 5 minuten lopen liggen de Albert Cuypmarkt, de Amstel en het Sarphatipark. De hele buurt kenmerkt zich door haar verscheidenheid aan gezellige restaurants, cafés en winkels. Het openbaar vervoer (tramhalte Van Woustraat) treft u om de hoek. Ook de uitvalswegen (Ring A-10 en A-2) zijn makkelijk te bereiden.
BIJZONDERHEDEN:
- Eigen grond!
- Woonoppervlakte 83,67 m2 (NEN2580, meetcertificaat aanwezig) waarvan 25 m2 onbenoemde ruimte;
- Tuin van 41 m2;
- Recente aanbouw voorzien van daklicht en openslaande deuren;
- De uitbouw is volledig geïsoleerd;
- Actieve VvE, Boersma Van Dijk Beheer, servicekosten bedragen € 62,19 per maand;
- Woning wordt in huidige staat geleverd. Koper dient de woning zelf af te bouwen;
- Ouderdomsclausule is van toepassing;
- Voormalige huurwoning;
- Woning is in 2007 gesplitst in appartementsrechten, met de benodigde vergunningen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden